Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

«Каховську лікарню розвиватимемо»
Новости - Медицина
25.08.2016 10:45

Інформація про реорганізацію медичного закладу у хоспіс виявилася недостовірною

Майже сенсаційне повідомлення поширили днями інтернет-видання. У ньому йшлося про наміри до кінця поточного року реформувати медичну галузь на Херсонщині на чотири шпитальні округи. За інформацією голови Каховської райдержадміністрації Валерія Салтикова, на базі місцевої центральної районної лікарні планувалося створити заклад з надання паліативної допомоги (хоспіс). Натомість повноцінну «класичну» лікарню начебто збиралися розмістити на базі Новокаховської центральної міської лікарні, а Бериславську ЦРЛ планували перетворити на лікарню планового лікування.

Інформація викликала величезний резонанс у Каховці. Працівники місцевої ЦРЛ навіть звернулися до народного депутата Сергія Хланя з проханням зберегти їхній заклад у ни­ніш­ньому статусі. Інформацію про це розмістив на своїй сторінці у Facebook сам нардеп. Згодом Валерій Салтиков уточнив, що інформацію про реорганізацію ЦРЛ повідомив головний лікар закладу Олександр Віттіх на одній з недавніх нарад, а згодом повторив під час зустрічі колективу лікарні з Сергієм Хланем.

Прокоментувати ситуацію ми попросили директора департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктора Короленка.

— У Каховському районі з містом проживає 70 тисяч населення. Якщо заклад стане хоспісом, то всі ці люди виявляються інвалідами, чи що? —заперечив він. — Насправді на базі Каховки ми якраз плануємо створити шпитальний округ. У тамтешній ЦРЛ розвинута хірургія, травматологія, а з нового року я хочу туди підтягнути й кардіологію. Тобто, цей регіон повинен розвиватися. Там багато того є, чого немає в інших районах. Тож ні про які хоспіси у Каховці не може бути й мови. Саме тому, до речі, ми свого часу створили у цьому місті окрему службу екс­треної медичної допомоги і філію обласного центру служби крові на випадок надзвичайних ситуацій. Повторюю: я не піду на те, щоб закривати лікарню — тим більше у Каховці.

Олег БАТУРІН.

Продовження теми — у наступному номері.