Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

4 жовтня, о 14.00
Пресс-клуб "Новый День" анонс - Пресс-клуб анонс
04.10.2017 08:35

«НОВИЙ   ДЕНЬ»

ПРЕС-КЛУБ

73000,м. Херсон,вул. Преображенська,26.

Тел.46-14-64;е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

________________________________________________________________________________

04.10.2017 р.                                                        керівник прес-клубу  Олена НЕЧИПУРЕНКО

ПРЕС-АНОНС

СЬОГОДНІ, 4 жовтня, о 14.00 запрошуємо на прес-конференцію: «Як херсонські багатоповерхівки переживуть зиму?»

Незалежно від того, ким і де ви працюєте, ви, безумовно є мешканцем міста, його громадянином. Усе більшої гостроти набуває неповернення  боргів по субсидіях ОСББ м. Херсона. З невідомих причин така проблема має місце лише в 2–3 областях України.

Як перебудуть зиму наші багатоповерхівки, якщо надходження коштів із державного бюджету по житлових субсидіях склало не більше 1% від потреби.

 Про це і не тільки – під час прес-конференції. Учасниками якої будуть голови ОСББ Херсона та, маємо надію, представники запрошених ініціаторами прес-конференції соціальних служб.

Від ОСББ:

Любов Тхоровська

Світлана Стрілець,

Тетяна Якименко.

Нижче – прийняте звернення до Прем’єр-міністра, яке підписали 240 голів ОСББ.

Наведені цифри станом на 1 серпня 2017 року.

 

ЗВЕРНЕННЯ

ОСББ міста Херсона  до  Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України.

З прикрістю дізналися, що Херсонська область залишилася без можливості підготуватися до осінньо-зимового періоду та забезпечити стабільне функціонування життєво важливих систем міського господарства населених пунктів області через заборгованість державного бюджету перед місцевими бюджетами в частині погашення заборгованості за нараховані субсидії.

Кричущим є той факт, що із 14 млрд. виділених на погашення заборгованості по субсидіях внесені зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»  передбачають збільшення  обсягу субвенції  усій Херсонській області на 4,75 млн. грн., тоді як  потреба складає 482,5 млн. в області, а в обласному центрі – 154,5 млн. грн.

Станом на 01.07.2017 року фактичні видатки з пільг та субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг у м. Херсоні склали 422,2  млн. грн. і перевищили обсяг затвердженої субвенції з державного бюджету на 154,5 млн. грн. в тому числі  0,7 млн. грн. по пільгах та 153,8 млн. грн. по субсидіям,  у тому числі підприємствам з утримання житлового фонду, ОСББ – 6,1 млн. грн.

Через щомісячне зростання заборгованості по пільгах і субсидіях погіршується фінансово-господарська діяльність ОСББ, ми не можемо, як планували, проводити роботи в рамках програми «Тепла оселя», оскільки  нестабільне фінансування не дає змоги залучати та ефективно використовувати кредитні кошти на  впровадження енергозберігаючих технологій.

В місті створено і працює близько 600 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, і нажаль,  із взірцевих господарів ми перетворюємося на боржників - перед електро-, водо-, газопостачальними підприємствами, і це негативно позначається на  іміджі, ефективності установ та такого успішного у нашому місті руху.

НЕ наша вина, а біда, що подекуди отримувачами пільг та субсидій є до 70% власників квартир у будинку! І ті, хто сумлінно сплачує усі видатки, також стають заручниками обставин.

Звертаємося до Вас з проханням терміново вирішити питання щодо погашення заборгованості у сумі 154,5 млн. грн. та  повного забезпечення  асигнуваннями видатків місцевих бюджетів у 2017 році та наступних бюджетних роках на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення, що здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету до місцевих бюджетів в частині оплати наданих пільг та житлових субсидій населенню.

З повагою, та надією на порозуміння,

Голови ОСББ міста Херсона.