Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

У прес-клубі «Новий день»

Русалкам знайшли парубків

1

Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі» 2 і 3 липня запалить купальські вогні вдев’яте. Він традиційно об’єднає на березі Конки в мальовничій Голій Пристані народні таланти з різних куточків України. Не пропустили жодного фестивалю з часу його заснування майстри мистецтв з Криму, Кіровоград­ської, Одеської, Київської та Херсонської областей. Нинішнього року до них у списку конкурсантів долучилися творчі колективи та солісти з Донецької, Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської, Луганської та інших областей. Підтвердили свою участь і артисти з Польщі, Росії, Білорусі, Придністров’я. Неодмінний критерій, за яким відбиралися сценічні номери, — обов’язкове відображення мотивів купальського свята.

Подробицями незабутньої купальської ночі, яку готують гостям свята його організатори, поділився голова оргкомітету фестивалю, міський голова Голої Пристані Анатолій Нег­ра під час прес-конференції. Почав з того, що поповниться галерея казкових «монументальних» образів на міській набережній: самотнім пишногрудим голопристанським русалонькам, котрі так полюбилися городянам та гостям, нарешті знайшли парубків — трьох кремезних козаків у повний зріст — теж з «принадами». Тради­ційно на гостей чекають, окрім концертної програми, яка розгорнеться на головній сцені біля альтанки, вітрильна регата, стрибки парашутистів, фестивальна хода центром міста, спортивні змагання, запалювання вогнищ, феєричне обрядове водне шоу, конкурс купальських красунь, салют та виступи зірок вітчизняної естради. Родзинками програми обіцяють стати виставка живих скульптур, своєрідний «майданс» з усіх учасників, розгортання найбільшого прапора України (150 на 50 м) на привокзальній площі. І хоч свято триватиме в місті, починаючи з 11-ї години, втім, урочиста церемонія його відкриття на головній сцені запланована на 21.00.

У дні фестивалю в місті також відбуватиметься ярмарок виробів українських майстрів народно-ужиткового мис­тецт­ва. Чимало оригінальних сувенірів підготували організатори на згадку про «Купальські зорі» з краєвидами міста та символікою фестивалю для кожного його учасника. Вагому підтримку оргко­мітету надали Асоціація міст України та народний депутат Микола Баграєв, якого очікують серед почесних гостей свята.

Олена НЕЧИПУРЕНКО.